Deepcool CPU Cooler | AG500 BK ARGB V2 | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AG500-BKAMMN-GJD
- Saadavus: 5
-
42€
Deepcool CPU Cooler | AG500 BK ARGB V2 | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 403 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | AG500 BK ARGB V2 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










